Catering

Chystáte firemní akci či soukromou oslavu s přáteli a chcete překvapit chutným, ale lehkým, cenově dostupným pohoštěním? Objednejte si u nás své oblíbené polévky či saláty. Nabízíme zapůjčení malého kotlíku (10l) či velkého režonu /ohřívač jídla/ (20l) či dodání nádobí pro jednorázové použití. 

Prodej do kaváren, bister..

Provozujete kavárnu či jiný podnik a chybí Vám v nabídce teplá polévka či salát? Spolu s horkou polévkou, kterou k Vám dovezeme v termovárnici, Vám po zkušební dobu zdarma zapůjčíme kotlík (10l) či režon (20l), následně Vám zařízení pronajemem za úplatu či odprodáme. Objednat si lze polévky v minimálním množství 10 litrů od jednoho druhu, doprava je účtována ve výši 30 Kč.

Firemní obědy

Obědy do firem dodáváme jak jednorázově, tak pravidelně. Objednat si můžete naše horké polévky či saláty, to však minimálně týden dopředu. I do firem zapůjčujeme termovárnice či kotlík na polévku na zkušební dobu.

Dárkové poukazy

Překvapte své přátele, obchodní partnery či zaměstnance a věnujte jim dárkový poukaz do Polífkárny na konzumaci čehokoliv dle vlastního výběru. Dárkové poukazy nabízíme v nominální hodnotě 50 Kč a lze je uplatnit ve všech Polífkárnách. 

 


^ nahoru

 

Polífkárna

Pacovská 35, 140 00 Praha 4
Miroslav Haruda 
IČO: 16920031

Kontaktní osoba: 

Magdalena Harudová 
tel: +420 602 262 434
polifkarnaTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

www.polifkarna.com

polifkarnaTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

fb 32   Facebook  Polífkárna      Instagram icon  Instagram  polifkarna

 

                               

 

 

[login]